Моя порада – вибираючи банк, орієнтуйтесь на особистий досвід та досвід знайомих. Якщо у банку високі відсоткові ставки, але погана репутація, тоді краще звернути увагу на надійніший банк. Причому репутація складається з невеличких і, на перший погляд, не дуже важливих речей. Наприклад, банк затримав виплату відсотків, запровадив нові платежі, не проінформувавши клієнта, несподівано підвищив вартість обслуговування картки або просто довго і незрозуміло перевипускав картку. Можливо, у надійного банку процентна ставка буде нижчою, але сервіс і спокій за свої кошти набагато важливіші за моментальний прибуток.
Для депозитного рахунку обрала ПУМБ, бо отримувала зарплату в цьому банку і не з чуток знаю про високий рівень обслуговування банком своїх клієнтів. За весь цей період у мене жодного разу не було проблем ані зі зняттям коштів, ані з переоформленням карток. Завжди все зручно, швидко, комфортно. Крім цього, зараз банк пропонує вигідні та цікаві пропозиції для своїх клієнтів щодо вкладів та інших фінансових послуг. Дуже часто виходить так, що якщо я маю питання, вирішувати які треба через банк, то цим банком стає саме ПУМБ.
Ще одна порада – щоб депозит не просто зберігав кошти, а й приносив прибуток, дуже важливою є регулярність поповнення рахунку. Я, коли планую сімейний бюджет, завжди чітко розумію всі доходи та витрати (планую не лише обов'язкові, а й так звані екстра, незаплановані витрати на випадок поломки техніки, хвороби тощо), а всю суму, яка не входить до цих витрат, подумки "забуваю" і кладу на депозит. Для мене найкращий варіант депозиту – коли нараховані відсотки приєднуються до основної суми вкладу, максимально збільшуючи його прибутковість